darbuotoju_nuoma_1

Darbuotojų nuoma

Darbuotojų nuoma padeda Jūsų verslui augti pačiu svarbiausiu metu

Kiekvienas verslas turi svarbių projektų, kurie yra apriboti laike. Tokiais atvejais reikia greitai rasti tinkamus darbuotojus, kad terminai nevėluotų. Tada jums gali praversti darbuotojų nuomos paslauga. Darbuotojų nuoma – paprasta procedūra, kurios metu nereikia įdarbinti ir atleisti darbuotojų, todėl galima lengviau planuoti tolimesnius savo veiksmus.

Kokius privalumus suteikia personalo nuoma?

1

Galimybė plėsti savo verslą, nepadidinus etatinių darbuotojų skaičiaus įmonėje

2

Galimybė įsitikinti įdarbinto asmens gabumais, su galimybe vėliau jį įdarbinti pilnu etatu

3

Galimybė neprarasti darbo jėgos, kai šiuo metu įdarbinti darbuotojai suserga ar išeina motinystės/tėvystės atostogų

4

Galimybė pasiūlyti naują produktą rinkoje, išplečiant savo darbo veiklos rezultatus

5

Galimybė suteikti jauniems specialistams darbo patirties bei supažindinti su savo verslo subtilybėmis

6

Nereikia rūpintis įvairiais, su įdarbinimu susijusiais, procesais. Jums nereikia priimti, atleisti darbuotojų, rūpintis mokesčiais, kadangi visa tai atlieka įdarbinimo įmonė. Jūs sutaupysite daug laiko, kadangi nereikės vykdyti darbuotojų paieškos ir atrankos. Galėsite visą savo dėmesį skirti svarbiausiems verslo poreikiams.

Darbuotojų nuoma – puikus sprendimas, kai prireikia papildomos darbo jėgos svarbiame verslo etape. Tačiau verta žinoti, kad būtent personalo nuoma iš trečiųjų šalių yra uždrausta, remiantis užsieniečių teisinės padėties įstatymu Lietuvos Respublikoje. Dėl to mes visada galime Jums pasiūlyti alternatyvą – statybos darbų paslaugas. Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie padės Jums pačiu svarbiausiu verslo plėtros metu.

darbuotoju_nuoma_2

Ką daryti, kai darbuotojų reikia terminuotam laikui?

Tam tikriems terminuotiems projektams įvykdyti labai praverčia personalo nuoma. Tačiau darbuotojai turi dirbti pagal subrangos sutartį. Mūsų partneriai ir parinkti profesionalūs darbuotojai atliks visus reikiamus darbus laiku bei kokybiškai, todėl Jūsų verslui neteks patirti jokio sąstingio pačiu įtempčiausiu metu. Ši paslauga yra teisiškai legali, todėl Jums neteks jaudintis dėl nuolatos besikeičiančių įstatymų pataisų.

Kodėl verta kreiptis į įdarbinimo paslaugų centrą?

  • Visiškai nesvarbu, ar Jums reikia darbuotojų terminuotam darbui, ar ne, mes visada randame pačius geriausius kandidatus reikiamoms pozicijoms. Laikinas įdarbinimas sezono metu arba nuolatinio darbuotojo paieškos Jūsų įmonei – pagrindinės mūsų darbo veiklos sritys.
  • Mes Jums galime pasiūlyti didelę kandidatų iš užsienio pasiūlą.
  • Sutvarkome visus reikiamus dokumentus, kad darbuotojai galėtų atvykti į Lietuvą ir pradėti kuo greičiau oficialiai dirbti Jūsų įmonėje. Siūlome ir daug papildomų paslaugų, pavyzdžiui, verčiame dokumentus. Turime nemažai partnerių Lietuvoje, todėl garantuojame, kad kiekvieno darbuotojo įdarbinimas bus sutvarkytas iki menkiausios smulkmenos.

Užsieniečių įdarbinimas – puikus būdas išlaikyti verslo sėkmę bei prisidėti prie šiuolaikinio Lietuvos požiūrio!