Darbuotojai iš Baltarusijos

Darbuotojai iš Baltarusijos jau pakeliui Jums į pagalbą

Jaučiate tam tikrą savo verslo sąstingį? Galbūt norite praplėsti savo veiklą, tačiau gimtojoje šalyje niekaip nerandate tinkamos kvalifikacijos darbuotojų? Jūs turite galimybę pasisamdyti darbo jėgą ne tik Lietuvoje, tačiau ir iš kitų valstybių. Ir visiškai nebūtina dairytis vien tik į ES šalis. Vis daugiau sėkmingų verslininkų žvelgia plačiau ir pritaria, kad savo įmonėse tikrai verta įdarbinti ne tik lietuvius, bet ir piliečius iš trečiųjų šalių. Tai įrodo ne viena sėkmingo verslo istorija.


Geografiškai platesnės darbuotojų paieškos suteikia Jums daugiau šansų rasti tikrai darbščius ir patikimus darbuotojus, kuriuos tenkintų Jūsų darbo sąlygos. Vienais jų kuo puikiausiai gali tapti darbuotojai iš Baltarusijos.

Kodėl savo įmonėje verta įdarbinti Baltarusijos piliečius?

Kadangi Lietuvoje, kaip ir kitose ES šalyse, vidutinis atlyginimas didesnis, nei Baltarusijoje, tai šios šalies piliečiams čia yra geresnės darbo sąlygos bei jaučiama stipresnė motyvacija dirbti. Darbuotojai iš Baltarusijos mielai dirba viršvalandžius.


Nors atlyginimai Baltarusijoje nėra dideli, tačiau toje šalyje stipriai išvystytas pramonės sektorius bei skatinamas aukštas išsilavinimo lygis. Dėl šių priežasčių darbuotojai iš Baltarusijos yra labai kvalifikuoti bei turi sukaupę tinkamą patirtį. Taip pat darbininkai iš Baltarusijos gali dirbti įvairius darbus, dauguma gerų specialistų noriai emigruoja dirbti į Lietuvą. Jums bus pasiūlyta gana didelė šių darbuotojų pasiūla, tenkinanti beveik visas veiklos sritis.


Tam, kad darbuotojai iš Baltarusijos galėtų dirbti Jūsų įmonėje, jiems bus išduodamas leidimas dirbti. Jis galios būtent tik darbui Jūsų įmonėje, todėl galėsite būti ramus, kad baltarusis lengvai nepakeis darbdavio.


Darbuotojai iš Baltarusijos gali dirbti ir nekvalifikuotus, sezoninius ir kitus darbus. Šie piliečiai yra labai darbštūs ir sąžiningi.

Kuriose veiklos srityse dažniausiai dirba darbuotojai iš Baltarusijos?

Įdarbinimo paslaugų centras Baltarusijoje dažniausiai ieško darbuotojų su patirtimi. Tarp populiariausių paieškų pastebime maisto pramonės ir gamybos, baldų gamybos, metalo apdirbimo, lengvosios pramonės, paslaugų sektoriaus, statybos sektoriaus darbuotojus. Statybos įmonėms dažnai pasiūlome ir terminuotą įdarbinimą, tai labai praverčia tam tikru veiklos sezonu.


Žinoma, esant poreikiui, visada prisitaikome prie kliento ir praplečiame savo paieškas įvairiose veiklos srityse, siekdami surasti Jums patį tinkamiausią kandidatą.

Ar darbuotojai iš Baltarusijos sunkiai įdarbinami Lietuvoje?

Užsieniečių įdarbinimas Lietuvoje, žinoma, yra sudėtingesnis ir ilgesnis procesas nei mūsų tautybės darbuotojų įdarbinimas. Tačiau, kreipiantis į mūsų įmonę, Jums neteks patirti jokių rūpesčių ar teisinių nesklandumų.


Atrinkę Jums tinkamiausius kandidatus, pateikiame darbuotojų gyvenimo aprašymus, o jiems pristatome Jūsų siūlomas darbo sąlygas. Darbuotojų paieška trunka nuo 2 savaičių iki kelių mėnesių. Vėliau organizuojami darbo pokalbiai. Pagal Jūsų pageidavimą, jie gali vykti ne tik gyvai, tačiau ir telefonu, Skype, Viber, WhatsApp ar kitomis ryšio priemonėmis.

Mes ne tik surandame Jums tinkamiausius kandidatus, bet ir padedame jiems atvykti į Lietuvą įsidarbinti, sutvarkome visus reikiamus dokumentus. Darbuotojai iš Baltarusijos dirbs pas Jus oficialiai, pagal visus Lietuvos Respublikoje galiojančius įstatymus. Mes padedame viso įdarbinimo proceso metu, kuris trunka nuo 2 iki 6 savaičių.


Priklausomai nuo pareigybės, vieno darbuotojo atranka kainuoja nuo 400 iki 1000 eurų.

Kodėl verta kreiptis į mus?

Įdarbinimo paslaugų centras turi savo biurus Baltarusijos Respublikoje. Glaudus ryšys su šia šalimi užtikrina platesnes atrankos galimybes mūsų klientams.

Padedame ne tik atrinkti geriausius kandidatus, tačiau ir sutvarkome visus reikiamus dokumentus, kad jie galėtų atvykti į Lietuvą ir dirbti pas jus legaliai.

Galime surasti Jums reikiamus darbuotojus tiek terminuotam, tiek neterminuotam laikui.

Mes visada pasiūlome geriausius variantus Jums, kadangi dirbame geografiškai plačiai.

Turime partnerių tinklą, todėl darbuotojai iš Baltarusijos ir ne tik, gali lengviau susirasti gyvenamąją vietą Lietuvoje.

Teikiame papildomas
paslaugas, pavyzdžiui, dokumentų
vertimo ir kitas.

Darbuotojai iš Baltarusijos gali ženkliai prisidėti prie Jūsų verslo pelningumo.