kitos_paslaugos_uzsienieciams

Kitos paslaugos užsieniečiams

Kitos paslaugos užsieniečiams

Užsieniečių iš trečiųjų šalių įdarbinimas atveria naujus verslo horizontus. Taip ne tik leidžiate darbuotojams įgyti daugiau patirties bei motyvacijos, tačiau ir patys rodote gerą pavyzdį aplinkiniams bei sulaukiate taip norimos verslo sėkmės. Piliečių iš trečiųjų šalių įdarbinimas Lietuvoje – sudėtingas procesas, tačiau tik ne mums, savo srities profesionalams.


Dirbame geografiškai plačiai, todėl ne tik galime rasti geriausius personalo plėtros sprendimus, tačiau ir teikiame daug kitų, papildomų paslaugų.

Kitos paslaugos užsieniečiams:

Vertimų paslaugos.Verčiame turimus dokumentus iš visų kalbų. To dažniausiai reikia, kai pateikiame juos Lietuvos Respublikos institucijoms. Dokumentų vertimas Įdarbinimo paslaugų centre užtikrina klientams patogumą, kadangi nereikia papildomai ieškoti vertimų biuro.

Diplomų pripažinimas. Ši paslauga visada reikalinga, kai norima įdarbinti aukštos kvalifikacijos darbuotojus iš trečiųjų šalių.

Darbuotojų apgyvendinimas Lietuvoje. Turime patikimą partnerių tinklą, todėl, reikalui esant, padedame užsieniečiams susirasti, kur gyventi. Jūsų būsimi darbuotojai galės greičiau pradėti dirbti, kadangi jiems nereikės gaišti laiko, ieškant būsto Lietuvoje.

Gyvenamosios vietos deklaravimas. Šis formalumas reikalingas, siekiant gauti laikiną leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje. Kreipkitės į mus ir padėsime deklaruoti piliečio gyvenamąją vietą.

Mes taupome savo klientų laiką, todėl visas paslaugas atliekame kaip galima greičiau, tam, kad Jūsų pasirinktas personalas galėtų kuo greičiau pradėti

dirbti. Darbuotojus įdarbiname pagal visus LR galiojančius įstatymus, todėl Jums visiškai neteks jaudintis dėl galimų nesusipratimų su darbo inspekcija.

Dokumentų rengimas greitai, lengvai, legaliai!