darbuotojai-is-pietu-azijos_1

Darbuotojai iš Pietų Azijos

Trūksta darbo jėgos? Įdarbinkite savo įmonėje darbuotojus iš Pietų Azijos

Darbuotojai iš Pietų Azijos nuolatos ieško įvairių darbo perspektyvų užsienyje, neretai atklysta dirbti ir į Lietuvą. Daugelį tenkina čia siūlomos darbo sąlygos bei požiūris į darbuotoją.


Lietuva, kaip ir kitos ES narės, yra labiau ekonomiškai išsivysčiusi, nei Pietų Azijos šalys. Todėl kvalifikuoti darbuotojai iš trečiųjų šalių čia gali sėkmingai pakilti karjeros laipteliais bei gauti tokį atlyginimą bei patirtį, kokio jie nusipelnė iš tiesų.

Darbuotojai iš Indijos, Nepalo, Pakistano ir Bangladešo mielai gyvens ir dirbs Lietuvoje, jeigu tik Jūsų siūlomos laisvos darbo vietos atitiks visus reikalavimus. Šie piliečiai nereiklūs, patikimi, atsakingi, nebijo darbo. Beje, šiose šalyse yra ir nemažai aukštos kvalifikacijos asmenų, kurie ne visada turi progą tinkamai savęs realizuoti gimtose vietose.


Jūsų įmonėje galime įdarbinti kvalifikuotus arba nekvalifikuotus darbuotojus. Siūlome paslaugas, atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius poreikius. Taip pat siūlome Jums ir laikino įdarbinimo paslaugą, kurios dažnai prireikia tam tikru verslo sezono metu. Suorganizuojame individualius darbo pokalbius, kad tiek Jums, tiek darbuotojams būtų lengviau apsispręsti.

darbuotojai-is-pietu-azijos_2

Kurių sričių darbuotojų dažniausiai ieškoma Pietų Azijoje?

Pietų Azijoje ieškome siuvėjų, statybininkų, mėsos išpjaustytojų ir tolimųjų reisų vairuotojų. Darbuotojai iš Pietų Azijos gali puikiai dirbti ir kitur, pavyzdžiui, prekybos centruose.

Indų, nepaliečių, pakistaniečių ar bengalų įdarbinimas skatins Jūsų verslo augimą! Įdarbinimo paslaugų centras sutvarkys visus reikalingus dokumentus, kad jie galėtų oficialiai vykdyti veiklą Jūsų darbovietėje.