darbuotojai_is_vidurines_azijos

Darbuotojai iš Vidurinės Azijos

Darbuotojai iš Vidurinės Azijos ieško darbo mūsų šalyje. Padėsime Jums įdarbinti pačius geriausius kandidatus

Auganti Lietuvos ekonomika ir vis dažnėjantis mūsų tautiečių išvykimas iš šalies priverčia neretą verslininką sukti galvą, kaip išlaikyti savo veiklos pelningumą bei surasti tinkamos kvalifikacijos darbuotojų. Nemažai verslininkų įdarbina savo įmonėse užsieniečius, todėl nepraranda gerų veiklos rezultatų.


Darbuotojai iš Vidurio Azijos pasirengę dirbti Jūsų įmonėje pačius įvairiausius darbus, todėl negaiškite laiko ir suskubkite išgelbėti arba praplėsti savo veiklos sritis.

Kodėl savo įmonėje verta įdarbinti darbuotojus iš Vidurinės Azijos?

Tiek vidutinis atlyginimas Lietuvoje, tiek gyvenimo sąlygos mūsų šalyje paprastai tenkina piliečius iš Vidurio Azijos. Jie jaučia didelę motyvacija dirbti, dėl ko gerėja ir paties darbo kokybė.

Jei savo įmonėje įdarbinsite užsieniečius, galėsite labai greitai džiaugtis augančiais savo paslaugų ar produktų pardavimais.

Turint poreikį ir susitarus su darbuotojais, galima jiems pasiūlyti dirbti ir viršvalandžius.

Darbuotojai iš Vidurio Azijos gali dirbti tiek kvalifikuotus, tiek sezoninius, nekvalifikuotus darbus. Mes Jums pasiūlysime tikrai ne vieną kandidatą į Jūsų siūlomą darbo vietą, todėl galėsite ramiai pasirinkti. Vėliau suorganizuosime ir darbo pokalbius.

Kokiose veiklos srityse dažniausiai ieškomi darbuotojai iš Vidurinės Azijos?

Įdarbinimo paslaugų centras Vidurio Azijoje dažniausiai ieško tolimųjų reisų vairuotojų, virėjų, statybininkų bei siuvėjų. Bet kuriuo atveju surasime tinkamiausius kandidatus, kadangi dirbame geografiškai plačiai bei turime patikimų partnerių.

Darbuotojai iš Vidurio Azijos (Kirgizijos, Uzbekijos) neleis Jums pajausti jokio sąstingio versle! Sutvarkysime visus reikiamus dokumentus, kad jie galėtų legaliai dirbti Jūsų įmonėje.